KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12634215
nr 1263 4215
Etsning
Signerad, 1990. Motivet: 53x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:05:32
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)